تبلیغات
ایــــستگاه صـــلـــــواتـــــــــی - سخنان منتشر نشده شهید همدانی درباره دلایل حضور ایران در سوریه

در جامعه ما در ایران این حرف‌ها زده می‌شود، چرا ما رفتیم سوریه؟ وقتی ما رفتیم در جلساتی که مسئولان هم بودند از ما سؤال کردند که چرا رفتیم آنجا؟

سوریه اولین کشوری بود که به محض پیروزی انقلاب ما را به رسمیت شناخت و در دیپلماسی باید قدرش را دانست.

در جنگی که صدام علیه ما آغاز کرد، علیرغم اینکه «حافظ اسد» ابوذر حزب بعث بود، آمد در اردوگاه انقلاب اسلامی و در کنار ایران قرار گرفت. نه با شعار و حرف، نه! آمد توی میدان و محکوم کرد، برخورد کرد.

نفت عراق که از سوریه به دریای مدیترانه می‌رفت، لوله‌های نفت را بست، لوله‌ها را قطع کرد؛ با این کار منافع خودش را هم کم کرد.

سوریه به ما موشک داد زمانی که هیچ کشوری حتی فشنگ هم به ما نمی‌داد.

حالا ما نباید به کمک او برویم؟ احتیاج دارد، نباید کمک کنیم؟ اگر همسایه شما خانه‌اش آتش بگیرد نباید بروید کمک کنید؟

حضرت آقا می‌فرماید هر کسی، هر کشوری، هر شخصیتی، هر جمعیتی که امروز در جبهه ضد استکباری باشد با او هستیم؛ کمک می‌کنیم چه مسلمان یا غیر مسلمان، با او هستیم، در جبهه ضداستکباری باشد او را کمک می‌کنیم.

حافظ اسد به بشار و حزب بعث وصیت کرده تا زمانی که با ایران اسلامی هستید، هستید!

من به خاطر این رفتم سوریه، ما بنا به تکلیف رفتیم سوریه، همان تکلیفی که برای دفاع مقدس بود، زمین سوریه با کربلای ۵، مهران، دشت عباس، قصرشیرین با عملیات الی بیت‌المقدس فرق نمی‌کند.

مگر ما برای سرزمین رفتیم؟ شهدا را ببینید چه می‌گویند؟ می‌گویند ما برای خاک نیامدیم. من برای پیروزی نیامدم. نیامدم، نیامدم برای رضای خدا آمدم، ما رفتیم چون خدا از ما راضی باشد.

در جلسه‌ای آقا فرمود: بشار اسد امروز اگر یک چراغ سبز به آمریکایی‌ها نشان بدهد، می‌ماند و بهترین حمایت‌های آمریکا و اروپا را به همراه دارد. آقای بشار اسد به نیابت ما می‌جنگد، از جانب ما می‌جنگد، او اگر امروز به این نتیجه برسد که به حزب‌الله کمک نکند برایش کافی است. امروز به زنان مسلمان آن‌ها تجاوز می‌شود و کشته می‌شوند، مسلمان، سنی، شیعه، علوی و...

یکی از مسئولین عالیرتبه نظامی ما می‌گوید: آمریکا جنگش را با ما از سوریه شروع کرد. در جلسه محضر آقا می‌گوید: سوریه را اگر تمام کنند می‌آیند عراق، سپس می‌آیند ایران! آقا می‌گوید: خیر مستقیم می‌آیند ایران!/فارس
طبقه بندی: ایستگاه سی یا30، 
برچسب ها: ایستگاه صلواتی،ایستگاه شهدا،ایستگاه سخن،سخنان منتشر نشده،سخنان منتشر نشده شهید همدانی،سخنان منتشر نشده درباره دلایل حضور ایران در سوریه، سوریه،مدافعان حرم،  

تاریخ : پنجشنبه 27 آبان 1395 | 12:44 قبل از ظهر | نویسنده : Unknown Soldier | نظرات
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب